Зірочки для ланцюгів виробництва Tsubaki та Martin Sprocket & Gear

Зірочки для ланцюгів виробництва Tsubaki та Martin Sprocket & Gear

Зірочки до ланцюгів є одними з важливих частин будь-якого промислового та сільськогосподарського обладнання з приводними механізмами. Відповідність між ланцюгом і зірочками, а також міцність кожного з цих елементів суттєво впливає на продуктивність і робочі характеристики системи в цілому. В Україні лідером постачання запчастин для приводних механізмів є «Белтімпорт».

В асортименті цієї компанії представлені всі необхідні деталі, зокрема зірочка ланцюга для роликових та конвеєрних ланцюгів з різними параметрами. «Белтімпорт» пропонує зірочки виробництва Tsubaki (Японія) та Martin Sprocket & Gear (США).

зірочка для ланцюгів

Зірочка ланцюга Tsubaki від генерального дистриб’ютора в Україні

Концерн Tsubaki понад 100 років спеціалізується на виробництві ланцюгів і деталей для них. Завдяки постійному впровадженню інноваційних рішень та вдосконаленню своєї продукції цей виробник забезпечує найкращими за якістю ланцюгами та деталями до них компанії по всьому світу. Їхня зірочка ланцюга з вуглецевої сталі має зуби з індукційним загартуванням. Завдяки цьому вона надзвичайно зносостійка та довговічна, а також здатна витримувати значні ударні навантаження. Tsubaki пропонує зірочки:

  • з вуглецевої сталі за стандартом DIN 8187 (однорядні та дворядні);
  • однорядні з вуглецевої сталі за стандартом ANSI;
  • однорядні з нержавіючої сталі за стандартом DIN 8187;
  • під конічну втулку з вуглецевої сталі за стандартом DIN 8187 (однорядні).

Концерн прагне забезпечити всі потреби в ланцюгах і зірочках, тому виготовляє зірочки різного діаметру, кількості зубів та у різному виконанні, приміром, суцільні та з кількома варіантами втулки.

Генеральним дистриб’ютором продукції Tsubaki в Україні є компанія «Белтімпорт». Саме тут ви можете замовити будь-яку стандартну зірочку цього японського виробника, а також домовитися про виготовлення та постачання нестандартних виробів.

Зірочки для ланцюгів виробництва Martin Sprocket & Gear

Компанія Martin з 1951 року займається виробництвом шківів, зірочок, муфт тощо. Цей виробник забезпечує своїх клієнтів широким асортиментом якісних інструментів і запчастин. Чимала мережа заводів, складів та представництв по всьому світу допомогла компанії зайняти левову частку ринку.

Широкий вибір продукції Martin ви можете замовити в компанії «Белтімпорт», зокрема зірочки для конвеєрних ланцюгів, для роликових їх різновидів та для систем натягу ланцюга.

Оскільки «Белтімпорт» вже багато років успішно співпрацює з лідерами виробництва в цій галузі, компанія може запропонувати вам оперативне постачання будь-якої зірочки ланцюга в Україні.

admin

Related Posts

Як підвищити майстерність гри в покер

Як підвищити майстерність гри в покер

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Основные критерии выбора детских роликов: Как выбрать идеальную пару для вашего ребенка

Основные критерии выбора детских роликов: Как выбрать идеальную пару для вашего ребенка