Що таке рекрутинг на фрілансі

Що таке рекрутинг на фрілансі

Робота на фрілансі має свої особливості порівняно з роботою в компанії (https://evotalents.com/uk). З’являються нові завдання, такі як комунікація з клієнтами та інтенсивний сорсинг, тоді як деякі аспекти можуть відійти на задній план.

Давайте розглянемо, які якості рекрутера допомагають в роботі на фрілансі.

Рекрутер хто це як фрілансер?

Давайте розглянемо позитивні риси особистості, які роблять життя фрілансера легшим:

  • Позитивне налаштування

Життя з позитивним настроєм є однією з ключових рис характеру фрілансера. Віра в те, що все відбувається найкращим чином, грає величезну роль. Якщо ви зосереджуєтеся на позитивних аспектах, вони починають домінувати у вашому житті. Наші думки впливають на те, які події ми притягуємо у своєму житті. І якщо рекрутер ставиться до життя позитивно і з оптимізмом, це, найімовірніше, впливає і на удачу в роботі: несподівані рекомендації хороших кандидатів, прийняті пропозиції, приємні клієнти і так далі.

  • Вага результату

У рекрутингу важливо завжди прагнути до результату. Успішний результат роботи рекрутера — це те, коли знайдений працівник отримує офер. Розуміння цього приходить не тоді, коли кандидат приймає пропозицію, або коли він починає працювати, а в момент, коли він успішно проходить випробувальний термін.

Людина, що спрямована на результат, вже не просто діє, а розмірковує над тим, що потрібно зробити, щоб досягти бажаного результату.

  • Відданість метрикам

Складно продемонструвати хороший результат, якщо ви не розумієте, як його досягти. Тут допомагають різноманітні метрики: кількість закритих вакансій за певний період, воронка (кількість кандидатів на кожному етапі: перший контакт, співбесіда, відправлений офер, прийнятий офер), відсоток відмов, кількість кандидатів, що не пройшли випробувальний термін і інше.

  • Задоволення від процесу

Крім орієнтації на результат, важливо відчувати насолоду від власної роботи. Якщо людина не відчуває радості від самого процесу, ймовірно, їй важко буде досягти успіху. Дуже шкода, коли люди витрачають роки свого життя на справу, до якої у них не лежить душа.

Рекрутингова компанія це протилежність фрілансу

Це, звісно, так. Але все ж таки у компаній та фрілансу є багато спільного. Наприклад, особливості темпераменту, які мають бути у рекрутера.

  • Уважність

Під час робочого дня рекрутер переглядає тисячі профілів та пише десятки повідомлень кандидатам. Тут дрібні деталі мають велике значення. Бачити необхідні навички, вірно писати ім’я особи, не забувати вносити оновлення до бази даних та вчасно відповідати кандидатам із зворотним зв’язком.

Крім того, дуже важлива уважність до людей. Адже програмісти також люди, такі ж, як ми з вами, і їм приємно, коли помічають їх успіхи, оцінюють їх портфоліо та читають їхні блоги, а не просто надсилають стандартні повідомлення.

  • Вміння вести переговори

На фрілансі та й у деяких агенціях рекрутер самостійно спілкується як з кандидатами, так і з клієнтами. Тому вміння вести переговори стає подвійно важливим.

  • Відповідальність

Це остання якість зі списку, але не остання за значенням. Вона передбачає здатність брати на себе відповідальність за результати роботи, виконувати те, що обіцяєш клієнтам / кандидатам. Коли працюєш сам на себе, розумієш, що якщо сьогодні ти підвів людину, то завтра вона може не повернутися до тебе. Так можна швидко втратити лояльних клієнтів / кандидатів.

admin

Related Posts

Якими мають бути вхідні двері в будинок

Якими мають бути вхідні двері в будинок

Як підвищити майстерність гри в покер

Як підвищити майстерність гри в покер

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты