Рукомийник (бак для води)

Рукомийник (бак для води)

Рукомийник (бак для води) був розроблений і виготовлений через його необхідність у великовантажному автомобілі. Подібний спеціальний транспорт розрахований на тривалі рейси. Іноді це тижні, місяць. Дотримуватися особистої гігієни в дорожніх умовах цілком можливо якщо у вантажівці є зручна у використанні ємність для води. До неї відноситься бак для води Lokhen автомобільний з дозатором (рукомийник) 30 літрів. Наявність спеціального диспенсера для рідкого мила та зручного крана дозволяє покрити мінімум вимог до проведення процедур, що стосуються гігієни водія.

Деякі далекобійники пристосовуються вмиватися з підручних ємностей, каністр. Іноді використовується шматок труби із пластику. Наскільки це зручно не важко здогадатися. Сьогодні вдаватися до умивальників такого роду не розумно. Відсутність зручності вмивання у дорозі – фактор, що ускладнює цей шлях. Навпаки маючи наявність в автомобілі значного об’єму води та можливість комфортно її використовувати благотворно впливає на стан водія.

За конструкцією рукомийник автомобільний представляє собою бак. Матеріалом для виготовлення є спеціальний пластик. Щоб розмістити рукомийник для вантажного автомобіля в транспортному засобі знадобляться болти. Їх закручують у спеціальні посадкові місця на кронштейні.

Складові рукомийника: бак для рідини певного об’єму, кран у вихідного отвору, дозатор для рідкого мила, отвір заливної горловини. Щоб цей отвір герметично зачинявся передбачена кришка-пробка.

Купуйте вироби, що підвищують ефективність і зручність використання великовантажного автомобіля. Правильність такого рішення буде підтверджена під час шляху. Бажаємо, щоб він завжди був добрим.

admin

Related Posts

Якими мають бути вхідні двері в будинок

Якими мають бути вхідні двері в будинок

Як підвищити майстерність гри в покер

Як підвищити майстерність гри в покер

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты