Повна імплантація зубів — як отримати якісний результат на довгі роки?

Повна імплантація зубів — як отримати якісний результат на довгі роки?

Сучасна стоматологія пропонує неймовірні можливості для відновлення здоров’я, естетики та функції ротової порожнини завдяки процедурі повної імплантації зубів. Цей інноваційний підхід дозволяє пацієнтам повернутися до повноцінного способу життя, набуваючи не лише здорової та красивої посмішки, але й покращуючи функції щелепи та жування. Повна імплантація зубів є доволі складним процесом, під час якого втрачені або пошкоджені зуби замінюються штучними імплантами з металу, зазвичай титану, які вбудовуються безпосередньо в кісткову тканину щелепи. Ці зубні імпланти служать стійкою основою для прикріплення зубних коронок та мостів, що повертає вашій посмішці природний вигляд та функціональність. Сучасні ціни на зубні імпланти стали ще доступнішими за останні роки.

Переваги повної імплантації зубів

Повна імплантація зубів найкраще підійде за всі можливі інші протезування, тому, що має: 

  • Натуральний вигляд та відчуття;
  • Збереження щелепної кістки;
  • Покращена функціональність;
  • Удосконалена ротова гігієна;
  • Довговічність.

Імплантовані зуби майже не відрізняються від природних, що дозволяє пацієнтам відчувати себе впевнено та комфортно. Імпланти сприяють збереженню щелепної кістки, що допоможе попередити зміни в обличчі та структурі обличчя, що можуть відбутися після втрати зубів. Повна імплантація зубів дозволяє відновити природний процес жування та полегшує процес роздавлювання їжі. З правильним доглядом та гігієною, імплантовані зуби можуть прослужити вам протягом багатьох років, навіть протягом усього життя. Внаслідок відсутності проміжків між зубами, характерних для звичайних мостів — можна з легкістю чистити та доглядати за імплантованими зубами, адже вони стануть такими самими, як і природні зуби.

Скільки займає часу повна імплантація та яка ціна?

Процес повної імплантації зубів в стоматологічній клініці Identico може займати кілька етапів та тривати кілька місяців, щоб дати можливість щелепі відновити кісткову тканину навколо імплантатів. Однак результат вартий очікування, оскільки він принесе вам повноцінну, здорову та привабливу посмішку, яка не лише підніме ваше самопочуття, а й сприятиме загальному покращенню якості життя. 

Стоматологічна клініка Ідентіко пропонує пацієнтам імпланти різних фірм та цінового сегмента. Лікар імплантолог запропонує матеріали на різний ціновий сегмент: 

  • Osstem, Корея 
  • Straumann, Швейцарія 
  • Nobel Biocare, США

Вартість імплантації зубів може значно варіюватися в залежності від фірми імплантів та складності роботи. Ціна на імплант зубний в стоматологічній клініці Identico починається від 12 800 грн.  

Перш ніж розпочати повну імплантацію зубів, важливо звернутися до кваліфікованого стоматолога або хірурга-імплантолога, який проведе докладне обстеження та розробити індивідуальний план лікування, враховуючи ваші потреби та побажання.

admin

Related Posts

Летняя резина Michelin: выбор, характеристики и эксплуатация

Летняя резина Michelin: выбор, характеристики и эксплуатация

Лучшие причины обратить внимание на услуги DTF печати

Лучшие причины обратить внимание на услуги DTF печати

Основні відмінності між послідовним і синхронним перекладом

Основні відмінності між послідовним і синхронним перекладом

За кадром порталу новин ФАКТ — як створюються новини?

За кадром порталу новин ФАКТ — як створюються новини?