Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Якщо не захищати зернові культури від шкідників, це спричинить серйозні негативні наслідки. По-перше, до кількісних втрат урожаю. Адже шкідники на кшталт комах і гризунів завдаватимуть значних збитків зерновим культурам, знищуючи чи пошкоджуючи зерна. Це призведе до зниження врожайності та, як наслідок, збитків для сільськогосподарських виробників.

По-друге, без захисту врожай матиме серйозні якісні втрати. Атаки комах знизять якість зерна, зробивши його менш придатним для використання у продовольчій та кормовій промисловості. Це негативно позначиться на рентабельності та конкурентоспроможності сільськогосподарського підприємства. Що робити?

Використовувати комплексний підхід до захисту зернових культур!

Безпека використання інсектициду

Чому такий важливий комплексний підхід:

 1. Зернові культури зазнають атак різноманітних шкідників, таких як комахи, гризуни та кліщі. Кожен із них має свої унікальні характеристики та способи атаки врожаю. Комплексний підхід дозволяє ефективніше боротися з різними видами шкідників.
 2. Багато шкідників можуть розвивати стійкість до певних видів інсектицидів чи фунгіцидів (при частому застосуванні однотипних засобів). Комплексний підхід, що включає різні методи та хімічні речовини, знижує ризик розвитку стійкості.
 3. Крім шкідників, зернові культури наражаються на ризик різних хвороб, викликаних грибками та бактеріями. Комплексний підхід включає застосування протигрибкових і протимікробних засобів для забезпечення повного захисту.
 4. Комбінування різних методів захисту дозволяє досягти ефективніших результатів за більш економічного використання ресурсів. Це важливо з урахуванням фінансових аспектів сільського господарства.
 5. Застосування лише хімічних засобів може негативно вплинути на навколишнє середовище та природні екосистеми. Комплексний підхід включає використання більш екологічно безпечних методів і технологій.
 6. Комплексний захист запобігає можливості повторної появи шкідників та хвороб. Це дозволяє припиняти рецидиви та зберігати стабільність у зерновому виробництві.

Комплексний підхід до захисту зернових культур забезпечує стійку, ефективну та екологічно безпечну систему обробки зерна та дає врожаю надійний захист.

Небулізація — обов’язкова складова ефективного комплексного підходу до боротьби зі шкідниками зернових

Важливо розуміти, що зерно, яке спрямовується на тривале зберігання, без обробки в кількості до 25% через комах-шкідників. А якщо провести небулізацію, вона повністю виключить ризик появи в масі вогнищ зараження.

При цьому проводити обробку краще саме на етапі завантаження культури в елеватор, так як якісно обробити масу в процесі зберігання (що обумовлено особливостями конструкції зерносховища).

Які препарати використовуються при небулізації

КомпаніяДля сої пропонує 2 препарати на базі речовин, які на 100% видаляють із маси шкідників та забезпечують ефект тривалістю від 3 до 12 місяців. Ці препарати сертифіковані, дозволені для використання як в Україні, так і в Євросоюзі. Тому проблем із експортом не буде. Розглянемо їх докладніше.

«Гранпротек, КЕ»

Інсектицид на основі дельтаметрину з контактно-кишковою дією. Ефективний проти всіх видів шкідників комор. Випускається у вигляді концентрату емульсії, яку для використання потрібно розводити з водою.

Гранпротек, КЕ

Препарат гарантує захист від комах на 3-12 місяців. Може застосовуватися для обробки зернових культур і приміщень, де вони зберігаються, спецобладнання.

Знищує всіх комах, здатних завдати шкоди зерновим культурам. Серед ключових переваг препарату:

 1. Не завдає жодної шкоди продукції, тому що використовується в дозуванні 0,25-0,5 мг/кг (при допустимій нормі 1-2 мг/кг).
 2. Дозволено для застосування у країнах Євросоюзу. Навіть більше — в ЄС його рекомендують знищити шкідників сільськогосподарських культур (частково — кукурудзи на експорт).
 3. Чи не позначається на якості зерна (0% вмісту) і не впливає на процеси виробництва харчової продукції.

«Пігрін 50, ХТ»

Рідкий інсектицид з урахуванням пиримифос-метила. Також знищує всі види комор. Може застосовуватись для обробки будь-яких зернових. Не використовується для бобових та олійних.

Пірігрен 50, ХТ

Чинить на шкідників комплексний вплив. Має контактну дію, що значно збільшує ефективність обробки. Від цього препарату гине 100% комах.

Особливості та переваги «Пігрін 50, ХТ»:

 1. Діє дуже швидко — ефект досягається лише через 72 години після застосування.
 2. Має невелику витрату — лише 4-8 літрів на кожні 100 тонн зерна.
 3. Забезпечує захист культури протягом щонайменше 3 місяців (до року).
 4. Підходить для застосування на будь-яких механізованих зерносховищах.

Крім того, з обома препаратами можна працювати без ліцензії та бригади фахівців.

admin

Related Posts

Як підвищити майстерність гри в покер

Як підвищити майстерність гри в покер

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Основные критерии выбора детских роликов: Как выбрать идеальную пару для вашего ребенка

Основные критерии выбора детских роликов: Как выбрать идеальную пару для вашего ребенка

Виды и особенности детских электромобилей