МЕДІС-Т — Кращій виробник зенітних ліхтарів в Україні

МЕДІС-Т — Кращій виробник зенітних ліхтарів в Україні

Зенітні ліхтарі ціна, промислові або іншого призначення виконують ряд завдань для забезпечення нормальної життєдіяльності приміщення, де вони встановлені:

  1. Однією з основних функцій зенітних ліхтарів є те, що вони забезпечують природне освітлення приміщення. Причому якщо в приміщенні немає бічного освітлення, то єдиним джерелом природного світла є зенітні ліхтарі. Особливо актуальною є установка зенітних ліхтарів у великих за площею будинках з величезними прольотами (можлива установка у вигляді безперервних світлових смуг).
  2. Зенітні ліхтарі з функцією відкриття забезпечують додаткову вентиляцію будівлі. Управління функцією вентиляції ми розглянемо далі.
  3. Зенітні ліхтарі з функціями люків димовидалення при розвитку в будівлі об’ємної пожежі забезпечують автоматичне відкривання та видалення диму, а також токсичних продуктів згоряння з приміщення, запобігаючи тим самим загибелі людей. Робота системи димовидалення має бути скоординована з протипожежними системами об’єкта, наприклад, із системою виявлення пожежі, системами пожежогасіння, системою керування автоматичними дверима та воротами.

Не всі зенітні ліхтарі точкові україна потрібної форми чи властивостей, але це не про компанію Медис-Т. Спеціалісти цього виробництва завжди готові до нетипових проектів, пропонують великий вибір типових варіантів і готові піти на зустріч клієнту, щоб повністю задовольнити потреби.

Вибір виду, конструкції зенітних ліхтарів, а також способи їх розміщення на покрівлі повинні забезпечувати:

  1. Нормоване значення коефіцієнта природного (або поєднаного) висвітлення у приміщенні.
  2. Підтримку, у комплексі із системою опалення та вентиляції, необхідних параметрів температури та швидкості руху повітря в робочій зоні та повітрообміну в приміщенні.
  3. Надійність експлуатації протягом розрахункового терміну.
  4. Ремонтопридатність та зручність в експлуатації.

Зенітні ліхтарі призначені для установки на покрівлях з ухилом до 5°, виконаних із застосуванням водоізоляційного килима з рулонних полімерних (покрівельні мембрани ПВХ, ЕПДМ або ТПО) або бітумно-полімерних матеріалів (рулонні бітумні матеріали, що наплавляються). При встановленні ліхтарів на покрівлях з великим ухилом потрібне додаткове узгодження з виробником зенітних ліхтарів.

Зенітні ліхтарі від Медис-Т поставляються на об’єкти в розібраному вигляді в повному комплекті для складання та монтажу на місці. Можливий варіант поставок в повній збірці, такі системи відразу готові для встановлення в покрівлю.

admin

Related Posts

Як підвищити майстерність гри в покер

Як підвищити майстерність гри в покер

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Переваги комплексного підходу до захисту зернових

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Почему вашему ребенку понравится посещение квест-комнаты

Основные критерии выбора детских роликов: Как выбрать идеальную пару для вашего ребенка

Основные критерии выбора детских роликов: Как выбрать идеальную пару для вашего ребенка